neděle 24. července 2016

Krišnavědomá teorie

Mám příběh svého duchovního učitele, Jayadvaity Svámího. On mívá dobré názvy seminářů, a tak přišel i s titulem: Naděje a hrůzy života hospodáře. Dokonce ještě před seminářem probíhala bouřlivá diskuze a lidé říkali všechny ty věci: "Naděje a hrůzy života hospodáře - co on o tom ví? Nikdy nebyl ženatý. Proč nemluví o nadějích a hrůzách sanjásu!" Šířily se tam všechny druhy komentářů, takže to byl dobrý název, když se do toho lidé dali ještě než ten seminář vůbec začal.

Měl jsem tam jít na to první shromáždění, ale uvízl jsem v dopravní zácpě, takže jsem přijel pozdě a nestihl jsem ho. Přijel jsem, když zrovna lidé vycházeli z místnosti. Byl tam ještě někdo další, kdo to také propásl, a ten se ptal jiného oddaného: "Tak jaké to bylo?"

A ten oddaný řekl: "Ó, celé to bylo teoretické, jen citace z písem!" Říkal jsem si, jak úžasný výrok tohle byl. Doopravdy, protože pokud jsou citace z písem jen teoretické, znamená to, že nenásledujete písmo! Myslím tím, že když žijete podle písem, už to není teoretické. Pak se to realizuje a stává se to velmi důležitým... Tak jednoduché to je!

Šikšáštaka seminář: verše 1 a 2, část 1, říjen 2014, Mayapur, Indie

Původní text v angličtině zde.

1 komentář:

  1. Ahoj, jmenuji se "Tina Petersen" Jsem z Odense v Dánsku. Byl jsem ženatý 9 let s Oliverem a oba jsme měli spolu dva (2) syny. Oliver byl můj milenec na střední škole, můj vysněný muž a já jsme ho milovali víc, než dokážou vyjádřit slova. Najednou můj manžel začal spát a dávat různé omluvy, proč se nemůže vrátit domů. Děti, které byly zvyklé být vždycky kolem svého otce, ho teď vidí ječmen. Začal mít vnější vztahy s jinými ženami a neuvažoval, jak se budou děti nebo já cítit.

    Celý můj svět byl otřesen a zdá se mi, že jsem ztratil jediného člověka, kterého jsem kdy miloval. To se ještě zhoršilo v okamžiku, kdy požádal o rozvod ... Snažil jsem se, co mohl, aby mu změnil názor a zůstal se mnou a dětmi, ale veškeré úsilí bylo marné. Prosil jsem a zkoušel všechno, ale nic nefungovalo.

    Průlom nastal, když mě někdo představil tomuto nádhernému, velkému kouzelníkovi, který mi nakonec pomohl ... Nikdy jsem nebyl fanouškem takovýchto věcí, ale prostě jsem se rozhodl neochotně vyzkoušet, protože jsem byl zoufalý a nezbylo mi na výběr ... Udělal zvláštní modlitby a použil kořeny a byliny ... Během dvou dnů mi Oliver zavolal a byl mi líto všech emocionálních traumatů, které mi způsobil, přestěhoval se zpět do domu a nadále šťastně žijeme jako jedna velká rodina. co úžasný zázrak doktor Zuzu udělal pro mě a moji rodinu. Pomohl mi také vyřešit můj problém s artritidou, se kterým se zabývám celá léta

    Představil jsem mu spoustu párů s problémy po celém světě a měli dobré zprávy ... Pevně ​​věřím, že někdo tam potřebuje pomoc. Pro naléhavou pomoc jakéhokoli typu kontaktujte doktora Zuzu nyní prostřednictvím jeho e-mailu: doctorzuzutemple@gmail.com nebo WhatsApp ho na +2347013499818 a také kontaktujte doktora Zuzu na Viber prostřednictvím +2347013499818

    OdpovědětSmazat