pondělí 25. ledna 2021

Knihy přímo od Krišny

Šrílu Prabhupádu našli, jak čte své vlastní knihy. Někdo se zeptal, "Šrílo Prabhupádo, ty čteš své vlastní knihy?" Prabhupáda řekl, "Já ty knihy nenapsal, Krišna mi je nadiktoval. Tyto knihy jsou čisté a transcendentální, sestupují z duchovního světa. Poznání v těchto knihách je absolutně dokonalé."

Kde ve světě bychom takovou věc našli? Všude jsou reklamy - do očí bijící reklamy, které se nás snaží přesvědčit, že potřebujeme toto a tamto, aby nás to učinilo šťatsnými. To je lež. Neučiní nás to šťastnými. Je to pouhá lež. Není to pravda. Ale tyto knihy jsou dokonalé. Mohou nás dovést k dokonalému štěstí. A co jiného chceme?  

 

(Kadamba Kánana Svámí, 22.listopadu 2020, Simháčalam, Německo, Čaitanja Čaritámrta, Ádi-Líla 9.36) 

 

Odkaz na přepis v angličtině je zde.

1 komentář:

  1. Jste tady a potřebujete pomoc Zachraňte svůj vztah a získejte zpět svého bývalého milence! kontakt: drogalad02@gmail.com je určitě jedním z nejlepších kouzelníků online a jeho výsledkem je 100% záruka.
    Po 10 letech manželství jsme byli s manželem v jedné nebo druhé hádce, dokud mě nakonec neopustil a odstěhoval se k jiné ženě. Cítil jsem, že můj život skončil a moje děti si myslely, že už svého otce nikdy neuvidí. Snažila jsem se být silná jen pro děti, ale nedokázala jsem ovládat bolesti, které trápí mé srdce, mé srdce bylo plné bolestí a bolestí, protože jsem byla opravdu zamilovaná do svého manžela. Každý den a noc na něj myslím a vždy si přeji, aby se ke mně vrátil, byl jsem opravdu naštvaný a potřeboval jsem pomoc, tak jsem hledal pomoc online a narazil jsem na web, který navrhl, že Dr.Ogala může pomoci dostat se zpět rychle. Cítil jsem tedy, že bych ho měl zkusit. Kontaktoval jsem ho a on mi řekl, co mám dělat, a udělal jsem to, pak pro mě udělal kouzlo lásky. O 21 hodin později mi můj manžel opravdu zavolal a řekl mi, že mu tolik chybí mi a dětem, tak úžasný !! Tak se toho dne vrátil se spoustou lásky a radosti a omluvil se za svou chybu a za bolest, kterou způsobil mně i dětem. Pak od toho dne bylo naše manželství nyní silnější než před tím. Všechno díky Dr. Ogale je tak mocný a rozhodl jsem se podělit se o svůj příběh tady na internetu, že Dr.Ogala je skutečný a mocný, za kterého se budu vždy modlit žít dlouho, aby pomohl svým dětem v době potíží, pokud jste tady a potřebujete svého Ex zpět nebo svého manžela, obraťte se nyní na toto mocné sesilatelství kouzel. Tady je jeho kontakt WhatsApp: +2347049668119, e-mail: drodalad02@gmail.com, už neplač

    OdpovědětSmazat